Головна » Фестиваль дитячого театрального мистецтва

Фестиваль дитячого театрального мистецтва

  В січні-березні 2014 року в районі проходив фестиваль дитячого театрального мистецтва.  У фестивалі взяли участь  колективи із 30 дошкільних навчальних закладів району.

Педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів склали програми фестивалю театрального мистецтва. З дітьми проведені лялькові вистави, ігри – драматизації, театралізовані ігри, екскурсії до імпровізованого театру (на базі районної бібліотеки), бесіди та розповіді про театр. Особлива увага приділялась дітям сором’язливим та з мовними вадами, їм доручали виконувати ролі, сприяли вихованню соціальної активності та вдосконалення мовленнєвих та комунікативних умінь. Елементи театралізованої діяльності широко використовувалися у фізкультурних розвагах, святкових ранках, календарно – обрядових святах, ігровій, навчальній, пізнавальній діяльності.

Найбільш ефективно ця робота проводилася у Іллінецьких ДНЗ №1, №2, №5, Дашівському ДНЗ №2, Борисівському, Тягунському, Жаданівському, Копіївському, Якубівському, Бабинському сільських дошкільних навчальних закладах.

Як підсумок фестивалю у Іллінецьких ДНЗ №1, №2, Тягунському, Кальницькому ДНЗ були представлені фотовиставки, у Жаданівському ДНЗ – мюзикл «Казковий бал», Леухівському та Купчинецькому - конкурс театральних костюмів, у Дашівському ДНЗ №2 – виставка атрибутів до різних видів театрів.