Головна » Розпочав свою роботу дитячий садочок в с. Володимирівка

Розпочав свою роботу дитячий садочок в с. Володимирівка

       30 грудня у селі Володимирівка було урочисто відкрито дошкільний навчальний заклад «Сонечко». Досі там не функціонував дошкільний навчальний заклад. За неодноразовим зверненням батьків до сільського голови,  голови райдержадміністрації, було прийняте спільне рішення про проведення капітального ремонту у приміщенні, де раніше функціонувала загальноосвітня школа школа І-ІІ ступенів, щоб там розпочав свою роботу дитячий садочок.

    З нагоди відкриття дитячого садочка  зібралися  не лише працівники дошкільної установи, дошкільнята  та їх батьки, а й жителі сільської громади. Завітали на свято і поважні  гості - голова районної державної адміністрації  Ігор Булгаков, заступник голови районної ради Леонід Змієвець, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Чеботарьова, начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Тарасова, представник від народного депутата України Руслана Демчака Ігор Школьний,  директор СТОВ «Маяк» Микола Крижанівський, методист районного методичного кабінету  відділу освіти райдержадміністрації Ганна Дацюк. Серед шанованих гостей був і житель села, учасник антитерористичної операції на Сході країни, Іван Ребар, який на даний час проходить процес реабілітації після важкого поранення. Разом з дружиною вони привели в дитячий садочок сина Ваню.

    Вітаючи дітей, батьків та колектив працівників із новосіллям, гості бажали добра, миру, злагоди та щоб дошкільна установа завжди повнилась дитячим щебетом. Були, звичайно, і подарунки для новосельців – килим для ігрової кімнати, пилосос, солодощі.

    Настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці отець Михайло подарував ікону Божої  Матері «Семистрільна» аби вона оберігала діток та їх наставників й допомагала у всякій добрій справі.

    Передали подарунки своїм ровесникам і дошкільнята Іллінеччини, які  в рамках акції «Подаруй дитині іграшку» зібрали малюкам багато різноманітних іграшок, дитячої художньої літератури, олівці, фломастери – усе що потрібно для навчання, розвитку, дозвілля. Вручила ці подарунки начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Чеботарьова.

    Сільський голова Сергій Хміль, завідувачка дошкільного навчального закладу Мирослава Салюк щиро дякували районній владі, керівнику місцевого сільгосппідприємства «Маяк» Миколі  Крижанівському, Володимиру Ящуку, директору підприємства-підрядника «Будсервіс-Явір», працівники якого у найкоротші строки провели ремонтні роботи й зробили усе можливе, аби дітям було комфортно і  затишно в дитячому садочку, та  усім,  хто не стояв осторонь і долучився до цієї надзвичайно важливої для села справи.

     Не обійшлося свято і без тих, для кого було проведено цю величезну роботу. Дошкільнята декламували віршики, щиро раділи солодким подарункам  та із захопленням оглядали свою нову домівку: ігрову кімнату, роздягальню, обладнану дитячими меблями, які  виготовив приватний підприємець Геннадій Шапшай  та зі смаком облаштовану спальну кімнату. І кожен, хто спостерігав за малечею, розумів, що дітки з радістю відвідуватимуть дитячий садочок.