Головна » Свято віри, світла і добра

Свято віри, світла і добра

    В Україні день Святого Миколая здавна був значним і веселим святом. За легендою  Святий допомагав людям, які потребували допомоги: дітям і дорослим, стражденним і нужденним. В цей день він мандрує по світу і кладе  дітям під подушку подарунки.

    І до іллінецьких малюків завітав Святий Миколай.

    19 грудня  в районному будинку культури відбулося театралізоване свято для дітей-сиріт, їх привітали  керівники району, побажали міцного здоров’я, добра та радості, подарували солодкі подарунки та вручили грошову допомогу.

     Вихованці Іллінецького центру дитячої та юнацької творчості показали виставу «Дарунки Святого Миколая». Танцювальний   колектив           « Фантазія» порадував майстерністю і вмінням – подарував хореографічні композиції . Ансамбль «Дзвіночки» своїм пісенним репертуаром підняв святковий настрій.

     Дітям сподобалась розважальна-ігрова  програма. Провели її за сприяння приватного підприємця Шапочук Альони, яка закупила призи.

     Кожен рік  діти з нетерпінням  чекають цього  свята. Тому, що це свято віри, світла і добра.  Цього дня повинні бути всі щасливі, і ті, хто отримують подарунки і ті, хто їх дарує, адже  щастя в житті - творити добро.