Головна » Делегація освітян Хмельниччини відвідала Іллінецький район

Делегація освітян Хмельниччини відвідала Іллінецький район

                                   
15.08.2012 року
 
На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25.05.2012р. № 627 «Стосовно вивчення стану готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової освіти» з метою ознайомлення щодо підготовки до нового навчального року  загальноосвітніх навчальних закладів Іллінецького району відвідала делегація освітян відділу освіти Старосинявської райдержадміністрації Хмельницької області.
 
Під час візиту гості відвідали: Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок», Борисівський ДНЗ «Веселка», Іллінецький НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2», Кальницьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та Шабельнянську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів
 
Делегація ознайомилась з роботою по питанню наступності дошкільної та початкової освіти,  ходом проведення  Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!».
 
 Освітяни Хмельницької області відзначила ґрунтовну підготовку закладів освіти Іллінецького району до роботи за новим Державним стандартом початкової загальної освіти та відповідну готовність навчальних закладів до організованого початку нового 2012-2013 навчального року.
 
Під час засідання круглого столу господарі і гості обмінялися позитивними враженнями від зустрічі, підкресливши важливість ініціативи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо проведення зазначеної акції для всіх зацікавлених сторін як ефективної та дієвої форми обміну досвідом.