Головна » Семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів району на тему: "Безпека-бренд мого життя"

Семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів району на тему: "Безпека-бренд мого життя"

 Життя – це школа, про те не варто поспішати з її закінченням

Еміль Кроткий

 

    Третього березня 2015 року на базі Іллінецької ЗОШ I-IIIступенів  проведено семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів району на тему: «Безпека – бренд мого життя».

    Метою проведення заходу було надання методичної допомоги керівникам шкіл, обмін досвідом щодо планування, організації та проведення заходів з цивільної оборони в школах району, показ майстерності вчителів по закріпленню в учнів комплексу знань з цивільного захисту, який має забезпечити знання, вміння, переконання, необхідні кожній людині для збереження її життя та здоров’я.

    У семінарі взяли участь: начальник відділу освіти Іллінецької районної державної адміністрації – Чеботарьова Світлана Петрівна, завідуюча КЗ «Районний методичний кабінет закладів освіти» Іллінецької районної ради - Святенко Алла Станіславівна, методисти: Падура Григорій Антонович, Плахотнюк Марія Олександрівна, головний фахівець Іллінецького районного сектору ГУДСМС України у Вінницькій області – Чорний В’ячеслав Анатолійович та керівники навчальних закладів.

    З інформацією про зміни в законодавстві України з питань Цивільного захисту  та  про управлінську діяльність з питань Цивільного захисту в школі розповів директор Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – Бабійчук Олександр Володимирович.

    Цікавим і змістовним був загальношкільний виховний захід «Ми – діти твої, Україно!».

    Щоб більш наочно продемонструвати цивільний захист школи, учителями, були проведені години спілкування та навчальні заняття:

-        5 клас, учитель Герасимчук Тетяна Василівна, «Пожежна безпека»;

-        6 клас, учитель Бондар Ольга Миколаївна, «Дії у екстремальних ситуаціях сьогодення; ртуть, її небезпечність для людини (інтерактивний практикум)»

-        7 клас, учитель Кревна Людмила Павлівна, «Правила поведінки та дії у разі пожежі»;

-        8 клас, учитель Цінська Людмила Олександрівна, «Допоможи собі сам»;

-        9 клас, учитель Вакулішин Микола Леонідович, «Дії в надзвичайних ситуаціях»;

-        10 клас, учитель Бабійчук Наталя Миколаївна,  «Аварія з викидом сильнодіючих речовин. Як захистити себе?»;

-        11 клас, учитель Капніна Євгенія Євгенівна, «Знати, щоб врятувати».

    Підводячи підсумки семінару, начальник відділу освіти Чеботарьова С.П. відзначила високий рівень проведених заходів цивільного захисту в школі, сумлінне ставлення керівництва школи, педагогічних працівників та технічного і обслуговуючого персоналу навчального закладу до підготовки та проведення семінару. Зауважила, що під час проведення таких заходів персонал школи й учні навчаються  грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя, вміють правильно користуватися та виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання, надавати першу медичну допомогу тощо.