Головна » Вшанування талановитої шкільної молоді

Вшанування талановитої шкільної молоді

  

В Іллінцях вшанували талановиту молодь

 

 11 травня в районному Будинку культури міста Іллінці вшановували обдаровану учнівську молодь навчальних закладів та творче учительство. Тих, хто з юних років утверджує своєю творчістю, розумом не лише славу навчального закладу, а й району, області та держави. Участь у заході взяли: Володимир Миколайович Ящук – голову Іллінецької районної державної адміністрації, Олег Вікторович Дмитрик – голова Іллінецької районної ради, Анатолій Григорович Фаріон – заступник голови Іллінецької районної державної адміністрації, Олексій Юрійович Животівський – начальник відділу освіти Іллінецької районної державної адміністрації.  

 

 

У вітальному слові Володимир Миколайович сказав: «У цій залі хороша аура, тому що тут знаходяться добрі, творчі, талановиті вчителі і учні. Я хочу подякувати усім вчителям району за їх працю, за те, що вони є одними з кращих в Україні. І це не просто слова, а це результати важкої щоденної роботи. Я впевнений, що й результати цього навчального року будуть не гіршими. А також я хочу щиро, від душі привітати присутніх тут учнів, які завдяки праці, досвіду, вмінню, що вкладають у них учителі, досягнули такого високого рівня. Ви наше майбутнє, ми покладаємо на вас великі надії. Адже саме вам творити майбутнє нашого району, області, держави».   
 
 
 
   
Олег Дмитрик, вітаючи учителів  зазначив: «Я щиро радий, що маю можливість привітати кращих учителів нашого району. Хоча, усі учителі кращі. Тому що кожен у своїх дітей вкладає усі свої знання, уміння, досвід, майстерність і душу. Творить з них майбутнє нашої держави. Країна тоді має майбутнє, коли вона шанує учителя. Я хочу, щоб наші вчителі мали таке до себе ставлення, яке заслужили. Учням хочу сказати: для вас велика перемога те, що ви стали кращими. Цінуйте це, не збавляйте обертів, не збавляйте темп. У житті кращими бути важко. Але якщо Бог вам дав талант, то працюйте. І ваша праця буде оцінена належно».
 
 
 
 
 
З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу освіти Олексій Животівський: «Ми підводимо підсумок роботи учнівських та педагогічних колективів за навчальний рік, які наполегливо працювали цей час. Сьогодні за плідну працю кожен повинен отримати нагороду. За вами, учнівська молодь,  майбутнє, адже саме вам розбудовувати наш край. Бо ви – інтелектуальна еліта, наша гордість і надія».
         
 
 
 
 
 
 
 
 
Лукашенко Світлана Тарасівна, учитель української мови і літератури Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» подякувала головам Іллінецької районної державної адміністрації, Іллінецької районної ради та начальнику відділу освіти за постійну підтримку ініціативи щодо роботи з дітьми та молоддю, а обдарованих учнів привітала зі святом і побажала надалі так працювати .
                                       
        
      
 
 
 
 
 
 
Зі словами вдячності за допомогу й підтримку виступив також «винуватець свята»учень 9 класу Іллінецького навчально - виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» призер і переможець ІІІ та ІV етапів Всеукраїнської олімпіади.

 

 

    

 

 

 

Святковий настрій музичними вітаннями забезпечили переможці і учасники конкурсу учнівської та учителької творчості «Проліски надії». Їх виступи ще раз дали змогу пересвідчитися, яких талановитих дітей зростила земля Іллінеччини.

 

 

 

 

 

Уже стало традицією переможців Всеукраїнських олімпіад усіх рівнів і призерів конкурсів нагороджувати, вітати з навчальними, інтелектуальними досягненнями на святі обдарованих учнів. І цьогорічне свято є гідним продовженням започаткованої традиції.