Головна » Святкування Дня учителя в 2014 році

Святкування Дня учителя в 2014 році

    2 жовтня 2014 року напередодні свого професійного свята в районному Будинку культури зібралися педагоги району. В урочистостях взяли участь заступник голови районної державної адміністрації - Загороднюк Сергій Анатолійович, керуючий справами виконавчого апарату районної ради - Семенюк Сергій Андрійович, начальник фінансового управління райдержадміністрації - Тарасова Валентина Петрівна, представники засобів масової інформації та інші шановані гості.

    У вітальному слові заступник голови райдержадміністрації сказав: «Працю педагога ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити, вона вимагає великого доброго серця, чуйності і неодмінно любові до дітей. Мудрість гласить, що в світі є лише одна професія від Бога – це учитель, всі ж інші професії – від учителя». Керуючий справами виконавчого апарату районної ради привітав педагогів районну зі святом, подякував  за безцінну роботу, за те, що у важкі для країни часи знаходять можливість допомагати військовим АТО та у патріотичному дусі виховують підростаюче покоління. Вони урочисто вручили почесні грамоти департаменту освіти і науки облдержадміністрації  та районної державної адміністрації, районної ради.

    Нагороди відділу освіти райдержадміністрації  вручили: заступник начальника відділу освіти  Цінська Людмила Іванівна та голова профспілки працівників освіти району  Ярославська Ольга Іванівна. Побажали сил і мудрості на нові творчі ідеї. Хай і надалі ваші знання, життєвий досвід, вогонь душі і доброта сердець будуть сповна віддані дітям, вихованню їх на багатих історико-культурних і духовних цінностях українського народу.

   На завершення для освітян району було дано святковий концерт кращих колективів району.