Головна » Круглий стіл на тему

Круглий стіл на тему

       22 грудня 2014 року в  Іллінецькій районній державній адміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Гідність і патріотизм – цінності справжнього українця». Учасники  - лідери учнівського самоврядування 28 загальноосвітніх шкіл району та представники влади: Ігор Борисович Булгаков – голова Іллінецької районної державної адміністрації, Леонід Миколайович Змієвець – заступник голови Іллінецької районної ради, Світлана Петрівна Чеботарьова – начальник відділу освіти Іллінецької районної державної адміністрації, Олександр Іванович Шапочук – підприємець, волонтер.

      Під час круглого столу відбулась презентація шкільних заходів, спрямованих на національно-патріотичне виховання учнівської молоді та підтримку українських військових та поранених в зоні АТО. Зустріч відбулася з метою об'єднання та активізації патріотичних та волонтерських ініціатив старшокласників та органів місцевого самоврядування.

     Так як зустріч проходила напередодні новорічних свят учні були нагороджені грамотами Іллінецької районної державної адміністрації  і районної ради та отримали  подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. Святковий настрій подарувала пісня у виконанні Гончарук Юлії – вихованки Іллінецького центру дитячої та юнацької творчості.

    Сподіваємось, що наступний рік принесе  нам  довгоочікуваний мир, а волонтерські ініціативи старшокласників залишаться справжнім уроком на людяність та співчуття.