Головна » Відкриття меморіальної дошки на честь героя АТО Багнюка Олександра

Відкриття меморіальної дошки на честь героя АТО Багнюка Олександра

     5 грудня в  Іллінецькому НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Олександру Багнюку – випускнику даної школи,  герою, офіцеру, який загинув під час бойових дій в зоні АТО, захищаючи цілісність і недоторканість нашої держави.                                                                                       На урочистостях, окрім учнів та учителів, були присутні Булгаков Ігор Борисович - голова Іллінецької районної державної адміністрації, Змієвець Леонід Миколайович -  заступник голови Іллінецької районної ради, Ребер Іван Іванович  майданівець, учасник АТО,  родина Багнюків, представники військового комісаріату, підприємці м. Іллінець . Захід розпочався проникливими словами старшокласників про тяжкі часи, які нині переживає наша держава, а потім, з уст кожного, звучав Гімн України. 
      Хто ще кілька місяців тому знав, що на нашій землі трапиться таке лихо, хто міг сподіватися, що в серці Європи будуть гинути люди, захищаючи свою Батьківщину? Сьогодні ідуть з життя найкращі, навіки перестають битися їхні молоді серця. Ми не маємо права забути бодай одне ім’я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє.
     Директор школи Гобеляк Раїса Олександрівна, звертаючись до присутніх, сказала: «Олександр був учнем нашої школи, добре навчався, був першим, коли треба було допомогти стареньким людям, коли  впорядковували територію біля школи. Це  юнак із щирим і добрим серцем. Саме тому, коли Україна опинилася в біді, він разом з своєю військовою частиною пішов її боронити. Він – справжній герой. Він для нас завжди буде взірцем, а ми його  пам’ятатимемо.  Герої не вмирають»
    Відкрили меморіальну дошку Булгаков І.Б.та Ребер І.І.  
    Після хвилини мовчання, якою вшанували героя, до меморіальної дошки поклали квіти і запалили свічки .
    Багато слів скорботи було сказано під час урочистостей. Виступаючі висловили велику вдячність батькам та сімї Багнюка О.О., його вчителям за те, що виховали справжнього патріота України, який віддав за неї життя.
    «Відтепер всі ми, переступаючи поріг школи, будемо зустрічатися з  поглядом нашого земляка Олександра Багнюка, будемо запитувати самих себе: «А що я зробив для своєї Батьківщини?». Ми повинні бути гідними нашого героя» - сказала директор школи Раїса Гобеляк.
 
    Дякуючи підприємцям м. Іллінець за подарований навчальний автомат Калашникова в кабінет «Захисту Вітчизни» директор школи зауважила, що хотілося б, щоб подібна зброя використовувалася лише з навчальною метою, а не під час бойових дій.
     
Після завершення урочистостей директор школи запросила усіх присутніх оглянути куточок присвячений воїнам-захисникам України.