Головна » Відкриття дитячого садочка в с. Красненьке

Відкриття дитячого садочка в с. Красненьке

     У 2002 році, в зв’язку з відсутністю коштів в с. Красненьке був закритий дитячий садок.
     У 2010 році, з ініціативи сільської громади, розпочато капітальний ремонт приміщення дошкільного закладу з тим, щоб відновити його роботу. В даний час ремонт завершений, закуплено відповідний інвентар, облаштовані групові кімнати, харчоблок, дитячі майданчики. На відновлення роботи дитячого садка витрачено 313 тис. грн. З них 183тис. грн. - бюджетні кошти (158 тис.грн.з місцевого бюджету,25 тис. грн.- з обласного),130 тис. грн. - позабюджетні кошти (100 тис. грн. - з місцевого сільгосппідприємства «Нива», 25тис. грн. - від народного депутата Г.М. Калетніка, 5 тис грн.- від батьків дітей дошкільного віку).
    Дошкільний заклад розрахований на дві вікові групи, де буде виховуватись 35 малюків.           
    Приємним подарунком до Дня святого Миколая стало відкриття дитячого садочка у с.Красненьке. Цієї події жителі Красненьке чекали не один рік, тому і від усієї душі готувались до цього свята на чолі з сільським головою Л.І. Шереверою.
   Привітати всіх жителів села зі святом прибули: народний депутат
Г.М. Калетнік, депутати обласної ради А.О. Бондар, П.Я. Одарченко, голова держаної районної  адміністрації  В.М. Ящук, голова районної ради
О.В. Дмитрик, заступник начальника відділу освіти Г.С.Стрільчук, представники громадськості та політичних партій.
    Червону стрічку перерізали народний депутат Г.М. Калетнік, голова держаної районної  адміністрації  В.М. Ящук.
     Сільський голова щиро подякував обласній та районній владі, керівнику місцевого сільгосппідприємства «Нива» В.Г Лановенку, підприємцям , батькам, членам територіальної громади за сприяння у відкритті дитячого дошкільного закладу і висловив сподівання, що дітям буде комфортно і затишно у дитячому садочку де вони реалізують своє конституційне право на отримання якісної дошкільної освіти.
   Учнями місцевої загальноосвітньої школи була проведена акція «Подаруй дитині іграшку», під час якої малюкам зібрали багато іграшок та дитячої художньої літератури.
   Батьки дошкільнят висловили велику подяку всім хто, причетний до відновлення роботи дошкільного закладу.