Головна » Пришкільні табори з денним перебуванням

Пришкільні табори з денним перебуванням

Швидко спливає час... І знову весна. Ще один навчальний рік завершився. Пройшли підсумкові контрольні  роботи, державна підсумкова атестація  і знову  з 2 по 20 червня в 14 загальноосвітніх школах працювали пришкільні табори з денним перебуванням в яких відпочили 707 учнів району.

Тільки правильно спланована, з урахуванням потреб дітей у самореалізації,  робота пришкільних  таборів  дала можливість цікаво, весело та з користю для здоров’я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити в собі нові таланти.

Пріоритетними напрямами роботи таборів району був відпочинок, виховання і розвиток дітей. Протягом  14 днів  планувалися виховні, розважальні, культурно-масові, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, направлені на залучення молоді до здорового способу  життя. 

Плани виховної роботи таборів були насичені різноманітними заходами та мали на меті  реалізацію пріоритетних напрямів виховання, зокрема патріотичного, морального, естетичного, фізичного, екологічного, які тісно взаємопов’язані. Основні форми роботи, що дозволили досягти поставленої мети, були ігри, конкурси, бесіди, екскурсії, походи.

Вихователі провели необхідну роботу щодо попередження дитячого травматизму, дотримання дітьми правил поведінки на воді, правил безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки.

Для багатьох батьків із різних причин такий спосіб відпочинку дитини є єдино можливим. Далеко не кожна сім’я може відправити свою дитину на море або в дитячий санаторій.. Відпочинок ж у пришкільних таборах, завдяки підтримці підприємців, які відгукнулись на прохання дирекцій та батьківських комітетів про допомогу в організації гарячого харчування для учнів шкіл, стає доступним кожній сім’ї, а особливо для малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей-сиріт.

Закінчився навчальний рік, але в Бабинській, Городоцькій, Дашівській, Жаданівській, Іллінецькій №3, Кальницькій, Слободищенській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів, Іллінецькому НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2», Дашівській, Копіївській, Лисогірській, Паріївській, Росоховатській та Тягунській загальноосвітніх школах І-ІІ ступенів були наповнені дзвінкими дитячими голосами, радісним сміхом, веселими піснями. Відпочинок дітей у канікулярний час сприяв покращенню їхнього здоров’я, забезпечив зайнятість, попередив явища бездоглядності та  продовжив виховний процес з  розвитку творчих здібностей школярів.