Головна » Нарада директорів

Нарада директорів

1 

15 травня 2014 року відповідно до плану роботи відділу освіти Іллінецької райдержадміністрації відбулася нарада директорів загальноосвітніх шкіл району. Нараду проводила заступник начальника відділу освіти Цінська Л.І.. У нараді взяв участь голова районної державної адміністрації Булгаков І.Б.. Ігор Борисович розпочав свою розмову з  очільниками шкільних колективів  про підвіз школярів на навчання, організацію оздоровлення учнів, особлива увага зверталася на організацію пришкільних таборів з денним перебуванням та закінчення 2013-2014 навчального року. Таким чином присутні директори мали змогу звернутися з найболючішими питаннями безпосередньо до керівника району у формі діалогу, і на всі запитання отримали вичерпні відповіді. Голова підкреслив, що райдержадміністрація докладатиме усіх зусиль для того аби галузь освіти Іллінеччини була на належному рівні.

            Голова ради профспілки педагогічних працівників району Ярославська О.І. розповіла про оздоровлення дітей  в стаціонарних таборах області.                                       

            Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах району в 2013 – 2014 навчальному році розповіли методисти Плахотнюк М.О., Колесник І.В..
           
Методист Чирва Л. Г. підвела підсумки атестації педагогічних працівників.

           Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Мазур О.М. звернула увагу директорів шкіл щодо  проведення свята «Останнього дзвоника» та випускних вечорів.