Головна » Розширене засідання полкової ради Кальницького полку ім. І. Богуна

Розширене засідання полкової ради Кальницького полку ім. І. Богуна

21 листопада 2014 року на базі Кальницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Я.Івашкевича  відбулося розширене засідання полкової ради Кальницького полку ім.І.Богуна з нагоди відзначення свята Свободи та Гідності та вшанування  кальницького полковника,члена ради Старийшин організацій українського козацтва Баніта Михайла Семеновича.

У засіданні полкової ради прийняли участь

Крайова старшина на чолі з Крайовим отаманом Воловодюком В. В.

Доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії для гуманітарних факультетів Київського національного університету ім..Т.Г.Шевченка Казмирчук Г.Д.

Почесний краєзнавець України, заступник обласної спілки краєзнавців Вінниччини, член полкової ради Кальницького полку, полковник українського козацтва, координатор Молодої  Подільської Січі Роговий О.І.

Берегиня Кальницького козацького полку, краєзнавець-дослідник Моторна Т.І.

Історик, краєзнавець Рудник О.Г.

Член полкової ради Кальницького козацького полку, директор Дашівської ЗОШ І-ІІ ст.. Мазур О.Ф.

Берегині Дашівської ЗОШ І-ІІ ст..

Загородній Євген- учень 10 класу школи №3 м. Іллінці

Козачата дитячої юнацької сотні Кальницького козацького полку ім.Я.Богуна.

 Засідання полкової ради пройшло  в урочистій обстановці. Учасники проявили високий дух патріотизму, піднесення, вірність козацьким ідеалам. Лейтмотивом виступу учасників ради стало гасло: За Україну! За її волю! За честь! За славу! За народ!

Учасники зібрання вітали ювіляра козацького полковника  Баніта М.С. з 70- річчям з дня народження, дякували за велику роботу з відродження козацтва на Іллінеччині, бажали міцності тіла і духу для служіння Україні і козацтву.