Головна » Вклоніться, люди, Учителю своєму!

Вклоніться, люди, Учителю своєму!

              
    Один раз у рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить величне свято – День учителя.
     Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано міжнародною організацією ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента України від  11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня. В 2012 році  День учителя припадає на 7 жовтня, але в Іллінецькому районі було вирішено святкувати в четвер, 4 жовтня. Саме в цей день вітали та вшановували тих праівників освіти, котрі за останні роки зробили вагомий внесок в розвиток освіти в нашому регіоні. Сам захід проходив в районному Будинку культури.
     Вітали освітян: помічник депутата Верховної Ради України Григорія Миколайовича Калетніка - Марина Кондратова, голова районної державної адміністрації - Володимир Ящук, заступник голова районної ради - Олександр Шпортко, начальник відділу освіти - Олексій Животівський, голова ради профспілки освітян району - Ольга Ярославська.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
Також на свято зі своїми вітаннями прибули наймолодші учні, це першокласники Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2».
    Самими першими привітали ветеранів педагогічної праці, які хоч і на заслуженому відпочинку, але душею і серцем завжди зі своїми колективами. 

    В цей день для всіх педагогічних працівників району пролунали слова щирої шани, сердечної вдячності, адже їхня праця мудра і благородна. Розум, серце, душу, здоров'я впродовж усіх років вони віддають своїм вихованцям. Як мама, проводжаючи дітей в дорогу, віддає з рушником частину свого серця, щоб зігрівало воно на життєвих перехрестях, так і учителі передають з частиною серця знання. Мабуть, велике воно, учительське серце, раз на стільки вистачає його.
     І як приємно було бачити щирі усмішки учителів під час вітання та концерту обласної філармонії, адже на цей короткий час вони забули про свої повсякденні турботи і провели приємні хвилини відпочинку.
    Дуже добре, що на сьогоднішній день існує така величезна підтримка працівників освіти як з боку депутата Верховної Ради України Григорія Калетніка,  а також з боку місцевої влади. Все це вселяє надію, що освіта в нашій країни таки буде на самому високому рівні.
 
Тож дорогі учителі!
 
Дай Вам, Боже, днів щасливих!
 
Дай добра, здоров'я, сили,
 
Дай любові, згоди, втіхи,
 
Змоги дай життю радіти.
 
І ділитись словом щирим,
 
Теплим, радісним правдивим.
 
А сьогодні на це свято
 
Щастя зичим Вам багато.
 
Хай Вас Бог благословляє
 
Многих літ Вам посилає!