Головна » Нарада керівників навчальних закладів району з питань цивільного захисту населення

Нарада керівників навчальних закладів району з питань цивільного захисту населення

        З метою підвищення рівня обізнаності щодо надзвичайних ситуацій та подій техногенного і природного характеру, 19 лютого 2015 року у приміщенні великого залу Іллінецької районної державної адміністрації була проведена нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів  району. В нараді взяли участь: начальник відділу освіти райдержадміністрації  - Чеботарьова Світлана Петрівна, головний фахівець Іллінецького районного сектору ГУДСМС України у  Вінницькій області – Чорний В’ячеслав Анатолійович, методисти КЗ «Районний методичний кабінет закладів освіти» Іллінецької районної ради.

     Виступаючі ознайомили учасників з нормативною базою по цивільному захисту, ознайомили з графіком проведення відкритих заходів у закладах освіти Вінницької області та запропонували методичні рекомендації з проведення семінару директорів який буде проведено, 3 березня 2015 року, на базі  Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де керівники на практиці ознайомляться з діями працівників школи та вихованців під час виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухонебезпечними та підозрілими предметами, порядком оповіщення і діями при надзвичайних ситуаціях.

     Після чого було заслухано керівників шкіл по питанню стану захисних споруд  на даний момент. Також було розроблено план заходів по вирішенню найбільш важливих проблем щодо приведення даних споруд у відповідність до їх призначення.