Головна » Відкриття дитячого садочка в с. Криштопівка

Відкриття дитячого садочка в с. Криштопівка

Знакова подія відбулася в Криштопівській  сільській територіальній громаді. На день святого Миколая відновив свою роботу дитячий садок, який не працював більше 16 років.

За ініціативи сільського голови Колодійчука В.І., батьків дітей дошкільного віку , громадськості, три роки тому розпочалися роботи по капітальному ремонту приміщення старого дитсадка, на що витрачено понад 420 тис. грн.. з різних джерел фінансування.

19 вересня 2013 року рішенням 25 сесії 6 скликання Криштопівської сільської ради утворений комунальний заклад «Криштопівський дошкільний навчальний заклад «Яблунька» загального розвитку», затверджений його Статут і погоджена кандидатура керівника ДНЗ.

Матеріалами та коштами допомагали місцеві підприємства. Зокрема ТОВ «Гренвіс» (директор Гребенюк Сергій Миколайович), ТОВ «Мисливський край» (директор Риженков Олександр Володимирович), приватний підприємець Кудін Дмитро Сергійович, родини Щербини Анатолія Марковича та Довженка Віктора.

У завершенні ремонту дитячого садка та його облаштуванні, активну участь взяли батьки дітей дошкільного віку, які проживають на території Криштопівської територіальної громади.

Місцева влада створила належні умови для отримання дітьми якісної дошкільної  освіти. Колись старий за станом і за віком, зараз садочок стоїть граційно та велично, адже виглядає як новий.

Приміщення зі смаком оформлене, озеленене, налаштовує всіх на творчий лад.

На свято прибули: голова райдержадміністрації Булгаков І.Б., заступник голови районної ради Змієвець Л.М.,  начальник відділу освіти Чеботарьова С.П., начальник фінансового управління Тарасова В.П., помічник народного депутата Демчака Р.Є. – Школьний І.С., депутат обласної ради Килимнюк П.В., керівники місцевих підприємств, меценати, представники громадськості, батьки. Малюки отримали багато подарунків: іграшки, м’ячі, фарби, олівці, дитячі книжки, матеріали для занять і звичайно солодощі. Крім цього, для дитячого садка подаровані комп’ютер, килим, доріжки, пилосос, пральна машина, холодильник та багато іншого.

Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій «дім радості» де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватися до навчання в школі.